więcej niż interior & industrial design

O nas

WIĘCEJ NIŻ INTERIOR & INDUSTRIAL DESIGN 

 

Pracownia architektury wnętrzMJ ANDERSCH Exclusive & Creative Solutions zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań architektonicznych i designerskich w zakresie:

  • Architektury wnętrz
  • Projektowania form przemysłowych (w segmencie klasy „Premium” oraz „Deluxe”)
  • Projektowania mebli

Nasze rozwiązania dedykujemy Klientom indywidualnym i biznesowym, ceniącym takie wartości jak estetyka, funkcjonalność, poczucie harmonii i bezpieczeństwa. Zajmujemy się zarówno kreacją prestiżowych wnętrz na terenie Państwa prywatnych rezydencji, jak również wnętrz Państwa firmy będących ich najlepszą wizytówką.

» więcej

MJ ANDERSCH Exclusive & Creative Solutions specjalizuje się w projektowaniu luksusowych i elitarnych wnętrz, które dedykowane są osobom ceniącym unikalność, piękno harmonii, bezpieczeństwo i dyskrecję, natomiast w działalności biznesowej dodatkowo poszukują rozwiązań, które pozwalają na wspieranie strategii rozwoju firmy i marki w aspekcie identyfikacji wizualnej wnętrz. O to, by Państwa mieszkanie, dom czy firma łączyło piękno z funkcjonalnością i praktyką zadba nasz projektant wnętrz. Poznań - Zapraszamy.

» więcej

Dla klienta indywidualnego

Jeśli zastanawiali się Państwo, w jaki sposób zaprojektować ciekawą i niebanalną przestrzeń pełną praktycznych rozwiązań oraz różnorodnych kolorów, doskonale Państwo trafili. Nasz projektant wnętrz (Poznań) pokaże Państwu, iż marzenie o domu z charakterem, w którym każda rzecz harmonizuje z pozostałymi, może się ziścić.
Architekt wnętrz MJ ANDERSCH stworzy dla Państwa projekt korzystając z bogactwa dostępnych na rynku materiałów takich jak różne gatunki kamienia, drewna, tkanin czy tskór. Doświadczenie w zakresie łączenia faktur i wzorów, a także umiejętność dopasowania odpowiedniego oświetlenia są niezbędne w procesie tworzenia pięknej i funkcjonalnej przestrzeni.


Rozumiemy, jak trudno zrealizować marzenie o przytulnym domu bez pomocy fachowca, jakim jest architekt wnętrz. Poznań to miasto o rosnącej liczbie mieszkańców, a co za tym idzie o wzrastającym zapotrzebowaniu na tego typu usługi.
W pracy nad projektem wnętrz, MJ ANDERSCH korzysta z profesjonalnego warsztatu projektowego uwzględniając szczególne potrzeby i oczekiwania Klienta.

... więcej

Dla klienta biznesowego

Dziś już nikt nie wątpi, że niezbędnym i długofalowym procesem w działaniach strategii marketingowej firmy jest budowanie jej trwałej wartości (Brand Equity). Proces ten nierozerwalnie związany jest z koniecznością budowania pożądanego wizerunku marki, który jest kluczem dla rozwoju oraz przyszłości Państwa firmy.

Każdy projektant wnętrz od Andersch wie jak niezwykle ważny jest wizerunek firmy znajdujący odzwierciedlenie nie tylko w jakości świadczonych usług czy oferowanych produktów, ale również w działaniach takich jak przywoływanie odpowiednich uczuć i skojarzeń. Niezwykle ważna jest więc sama siedziba firmy, która powinna być możliwie komfortowa zarówno dla jej pracowników, jak i odwiedzających ją Klientów - w odpowiednim przygotowaniu projektu, pomoże Państwu nasz architekt wnętrz. Prestiżowe wnętrze to najlepsza wizytówka Państwa firmy.

... więcej